Projekt nr 50 Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego Festiwal Miłośników Nauki i Sztuki

Głosuj na Festiwal Miłośników Nauki i Sztuki –  Projekt nr 50 Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego

Projekt nr 50 – Festiwal Miłośników Nauki i Sztuki to niezwykłe wydarzenie trwające kilka dni, które zaplanowaliśmy na kwiecień 2022. W programie festiwalu jest moc atrakcji: fascynujące wykłady, warsztaty, pokazy i zajęcia w laboratorium, wystawy i kawiarnie naukowe a wszystko to przygotowane przez naukowców i ekspertów światowej sławy.

Dla wielu mieszkańców Kutna dojazd do dużych miast, ośrodków naukowych jest ograniczeniem. Projekt nr 50 to wydarzenie organizowane na terenie naszego miasta. Będzie w nim mógł wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Dzięki różnorodnej tematyce, wśród szerokiej gamy ogólnodostępnych bezpłatnych imprez festiwalowych każdy mieszkaniec Kutna będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Co ważne Projekt nr 50 czyli nasz Festiwal Miłośników Nauki i Sztuki będzie miał wsparcie Rady Upowszechniania Nauki Polskiej Akademii Nauk.

Dlaczego warto zagłosować na projekt nr 50?

• poszerzycie swoją wiedzę
  • spotkacie się z naukowcami a w trakcie rozmów będziecie mogli zadać pytania rozwiniecie pasje i odkryjecie nowe
  • sprecyzujecie plany edukacyjne np. wybór kierunku studiów czy profilu szkoły
  • a przede wszystkim spędzicie Państwo wolny czas inspirująco i ciekawie