NASI OLIMPIJCZYCY

Teresa Mosingiewicz
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1971
nauczyciel: Zofia Marcinkiewicz
Urszula Kazimierska
Olimpiada Biologiczna
1972
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej
Jolanta Błaszczyk
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1973
nauczyciel: Zofia Marcinkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Antoni Świtalski
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1975 i 1976
nauczyciel: Zofia Marcinkiewicz
Mariola Nowicka
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1975
nauczyciel: Zofia Marcinkiewicz
Jadwiga Wojciechowska
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1975
nauczyciel: Zofia Marcinkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarosław Jóźwiak
Olimpiada Geograficzna
1978
nauczyciel: Czesław Widelski
Przemysław Lach
Olimpiada Geograficzna
1978
nauczyciel: Czesław Widelski
Rafał Krenke
Olimpiada Biologiczna
1981
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Stępniak
Olimpiada Biologiczna
1982
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej
Paweł Jędrzejczak
Olimpiada Biologiczna
1984
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej
Dorota Jędrzejczak
Olimpiada Biologiczna
1989
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarosław Gorzelak
Olimpiada Artystyczna
1990
nauczyciel: Halina Kamińska
Joanna Świerczewska
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1992
nauczyciel: Genowefa Durys-Pawłowska
Michał Ciećwierz
Olimpiada Ekologiczna
1992
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Głuszczyk
Olimpiada Ekologiczna
1992 i 1993
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej
Marcin Just
Olimpiada Fizyczna
1993
nauczyciel: Sławomir Klarzak
Maciej Klimarczyk
Olimpiada Biologiczna
1994
nauczyciel: Stanisława Podgórska-Bawej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Kurzępa
Olimpiada Historyczna
1994
nauczyciel: Zbigniew Kawka
Paweł Koźba
Olimpiada Historyczna
1994 i 1995
nauczyciel: Zbigniew Kawka
Anna Słopiecka
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1999
nauczyciel: Genowefa Durys-Pawłowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edyta Berlińska
Olimpiada Języka Francuskiego
2000
nauczyciel: Anna Adamowska
Kamila Kowalczyk
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
2000 i 2001
oraz Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 2001 nauczyciel: Dorota Dobiecka-Stańska
Agnieszka Gołąb
Olimpiada Języka Francuskiego
2004 i 2005
nauczyciel: Dorota Kępińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Półtorak
Olimpiada tematyczna Losy ludności polskiej na Wschodzie po 17 września 1939 roku
2004
nauczyciel: Renata Saramonowicz
Bartosz Pietrzak
Olimpiada Filozoficzna
2010
nauczyciel: Dorota Dobiecka-Stańska
Piotr Muliński
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2020
nauczyciel: Dorota Dobiecka-Stańska