HARENDA 2017-2018

„HARENDA” po raz dziewiąty

W tym przedświątecznym czasie, zgodnie z kasprowiczowską tradycją, 19 grudnia 2017r odbyła się Harenda, czyli coroczny Przegląd Działań Twórczych. W tegorocznej uroczystości wzięło udział 66 uczniów klas gimnazjalnych i II LO im. Jana Kasprowicza. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, teatralne, taneczne, kabaretowe oraz plastyczne. Gościem specjalnym „Harendy” była absolwentka naszej szkoły – p. Joanna Gąsiorowska – instruktorka tańca, założycielka Street Dance Studio. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję do uczestnictwa w warsztacie tanecznym, podziwiania talentów młodych ludzi, dobrze się przy tym bawiąc.

Jury nagrodziło następujące osoby oraz zespoły:

1. Wiktoria Kubicka (II LO w Kutnie)
  2. Oliwia Nowicka (Byszew)
  3. Michał Lewandowski i Paulina Trusińska (II LO w Kutnie)
  4. Zespół 20-osobowy (Topola Królewska)
  5. Weronika Kaczmarek i Karina Pasikowska (II LO w Kutnie)
  6. Sylwia Kogucińska (II LO w Kutnie)
  7. Maja Chojnacka i Julia Matusiak (SP2)
  8. Bartłomiej Zimny i Maciej Woźniak (II LO w Kutnie)
  9. Wiktoria Kawczyńska, Natalia Chmielecka, Katarzyna Tarka Wiktoria Piechocka (Oporów)
  10. Alicja Reurowicz (SP7)

Świąteczne przebrania uczniów, kolorowe czapeczki i barwne lampki, sprawiły, że w tym radosnym dniu w całej szkole zapanował już świąteczny klimat. Wszystkim uczestnikom HARENDY gratulujemy talentu, odwagi i kreatywności. Życzymy dalszych sukcesów i samorealizacji. Zapraszamy do nas ponownie już za rok.

KLIKNIJ W DOWOLNE ZDJĘCIE: