Noc Biologów 2021

Pandemia nie przeszkodziła nam w udziale w największej popularnonaukowej imprezie w Polsce. W akcji uczestniczyliśmy 8 stycznia online, ale dzięki temu mogliśmy brać udział w wielu różnych imprezach, wykładach i warsztatach na wszystkich polskich uniwersytetach nie wychodząc z domu. Nie zabrakło spotkań poświęconych tematom, takim jak wirus SARS-CoV-2 oraz nowe szczepionki i diagnostyka COVID-19. W programie jubileuszowej edycji pojawiły się między innymi filmy o niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmach, życiu mrówek i popularne warsztaty dotyczące budowy ciała ryb i ludzkiego serca oraz hodowli komórek.

Noc Biologów jeszcze się nie kończy! Wiele gier interaktywnych, wykładów, warsztatów jest nadal dostępna. Zaglądajcie i bawcie się dobrze 🙂

KLIKNIJ W DOWOLNE ZDJĘCIE: