Energia Młodych Innowatorów

Odmienna perspektywa młodych ludzi, proponowane przez nich świeże i nowoczesne pomysły, chęć zmiany otaczającego świata, a także energia – to wszystko sprawia, że niepozorne pomysły uczniów i studentów mogą przekształcić się w praktyczne rozwiązania służące wielu osobom. Aby osiągnąć ostateczny efekt konieczne jest konsekwentne działanie i wiedza niezbędna na każdym etapie działania.
Aby zapewnić wsparcie dla autorów kreatywnych pomysłów, Politechnika Łódzka wspólnie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego stworzyła portal Energia Młodych Innowatorów (www.dialog.p.lodz.pl) – kompendium wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Znajdą się tam e-learningowe szkolenia prowadzone przez ekspertów w 10 ścieżkach tematycznych, uwzględniające najważniejsze aspekty prowadzenia własnego biznesu. Każdy uczeń po jego zakończeniu otrzymuje certyfikat.