NINA I MICHAŁ STYPENDYSTAMI PREZESA RADY MINISTRÓW!

W dniu 2 grudnia br. zostały przekazane stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów. Wśród wyróżnionych znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: Nina Nowacka z klasy IIa i Michał Olesiński z klasy IIIa.
Nina Nowacka osiągnęła na koniec roku szkolnego 2019/2020 najwyższą w szkole średnią ocen 5,43. Jest uczennicą wszechstronnie uzdolnioną. Wyróżnia się niezwykłą skromnością. Prezentuje wysoką kulturę osobistą.
Michał Olesiński osiąga bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ocen 5,25). Prezentuje nienaganną kulturę osobistą. Osiąga sukcesy w wielu olimpiadach i konkursach w dziedzinie biologii, historii, a także religii. W roku szkolnym 2019/2020 Michał został m. in.: finalistą XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej, laureatem XXXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”, laureatem etapu okręgowego XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, a także zdobył I miejsce w Międzypowiatowych Eliminacjach Festiwalu Historycznego „Tradycja i Pamięć”, I miejsce w Wielkim Teście Historycznym „Kutno poprzez wieki”, II miejsce w „Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym 1863-1864”.
Ninie i Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!