XII Turniej Siatkówki z okazji Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada 2019 r. w  hali SP nr 6 w Kutnie odbył się Xll Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Starosty Kutnowskiego. Drużyna naszej szkoły w składzie: Kamila Radecka, Aleksandra Lewandowska, Katarzyna Poznańska, Wiktoria Michalska, Klaudia Wojdecka, Klaudia Adamowicz, Nicola Puchalska, Katarzyna Mieczkowska, Magdalena Widawska, Anna Śliwińska, Olga Wyrzykowska dzielnie stawiała czoła drużynom z LO im H. Dąbrowskiego z Kutna, ZS z Gostynina oraz ZS nr 2 im L. Rutkowskiego z Płońska. W klasyfikacji  ogólnej zespół nasz zajął 7 miejsce. Na podium zawodów na pierwszym miejscu znalazła się drużyna LO im T. Kościuszki z Gostynina, drugie miejsce zajął Płońsk a trzecie Dąbrowszczak. Najlepszą zawodniczką  naszego zespołu została Aleksandra Lewandowska na pozycji atakującej.

Wszyscy uczestnicy turnieju wraz z kibicami bawili się bardzo dobrze, każdemu dopisywał znakomity nastrój.