Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 27 kwietnia 2022 r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich na podbudowie szkoły podstawowej!

Informuję, iż w dniu 29 kwietnia br. (piątek), z uwagi na organizację uroczystości pożegnania klas maturalnych, zajęcia edukacyjne zakończą się o godz. 13.30.

Jednocześnie zaznaczam, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 następujące dni, tj.: 2, 4, 5, 6 i 9 maja br. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich na podbudowie szkoły podstawowej.

Uczniowie w/w klas wracają do zajęć w dniu 10 maja br. według nowego planu dostępnego w dzienniku elektronicznym Librus od dnia 9 maja br.

Z serdecznym pozdrowieniem
Artur Ciurlej