Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej „BrainBee”

Hanna Kubiak i Klaudia Gałaj z klasy 3a wzięły udział w prestiżowym międzynarodowym Konkursie Wiedzy Neurobiologicznej Brain Bee. Jest to konkurs organizowany przez Polskie Towarzystwo Przyrodników im. Kopernika i Koło Naukowe Studentów Neurobiologii UJ Neuronus, a koordynatorem jest Zakład Anatomii i Neurobiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Celem konkursu jest motywowanie młodych ludzi do studiowania, a następnie kontynuowania kariery zawodowej w obszarach nauk podstawowych i klinicznych dotyczących szeroko pojętej neurobiologii. Przygotowanie do konkursu wymaga bardzo dużej samodzielnej pracy, a zakres materiału i stopień trudności to poziom akademicki. Serdecznie gratulujemy wysokich wyników!