Thriller psychologiczny w Kasprowiczu

Artystka, dla której zbrodnia stała się kolejną sceną. Zabiła. Teraz stara się uniknąć kary. Kto rozwikła sprawę śpiewaczki? Dziś ukazał się thriller psychologiczny autorstwa naszego absolwenta Macieja Klimarczyka, znanego i cenionego lekarza psychiatry, psychoterapeuty i seksuologa. W książce zaglądamy do aresztu i na oddział psychiatrii sądowej. Śledzimy pracę prokuratorów i biegłych. Jednocześnie wchodzimy w głąb ludzkiego umysłu. To, co odkryjemy w jego najmroczniejszych zakamarkach, zmrozi krew w żyłach największym miłośnikom thrillerów:

Warto dodać, że recenzentką powieści jest wychowawczyni i polonistka Macieja z czasów licealnych, uwielbiana przez pokolenia uczniów Kasprowicza Pani Profesor Anna Nachyła. Maciej Klimarczyk znany jest w naszej szkole nie tylko jako lekarz, który swym wykładem zainaugurował nasz Tydzień Akademicki w 2017 roku, ale także jako utalentowany artysta śpiewający na scenie KDK w czasie uroczystości związanych z działalnością Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie.

Gratulujemy literackiego debiutu i życzymy dalszych sukcesów.