Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 23 października 2020 r.

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

W związku z objęciem od dnia jutrzejszego całego kraju strefą czerwoną, informuję, iż od dnia 24.10.2020 r. do dnia 08 listopada 2020 r. realizacja zadań szkoły będzie się odbywać w trybie zdalnym, tj. z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Poniżej można zapoznać się z zarządzeniem Dyrektora szkoły w sprawie określenia warunków pracy szkoły w trybie zdalnym.

Zarządzenie nr 4 – do komunikatu z dnia 23.10.2020

Jednocześnie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach, gdy nasze zdrowie i życie jest zagrożone, zwracam się z gorącym apelem, aby w czasie najbliższych tygodni, kiedy będzie prowadzone zdalne nauczanie, młodzież pozostała w domach, a wszelkie kontakty koleżeńskie i towarzyskie ograniczyła do niezbędnego minimum.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Artur Ciurlej
Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego