Nowy rok szkolny rozpoczęty!

Tegoroczne, wyjątkowo długie i zapewne bogate we wrażenia wakacje pozostają już tylko miłym wspomnieniem. W poniedziałek,  2 września, wypoczęci i z uśmiechami na twarzy weszliśmy w nowy rok szkolny 2019/2020.  Rozpoczął się czas skupienia i wytężonej pracy.

Podczas dwóch niezależnie odbywających się uroczystości, Dyrektor Artur Ciurlej powitał w „kasprowiczowskich” progach uczniów klas drugich i trzecich, a następnie tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole – szczególnie liczną w tym roku grupę uczniów klas pierwszych.

W czasie uroczystości głos zabrali również: Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie – pan Zbigniew Leitgeber, oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Izabela Jóźwiak.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim naszym uczniom wielu sukcesów i zapału do pracy, a pierwszoklasistom, jak najszybszej adaptacji i wdrożenia się w klimat naszej szkoły.

Dodaj komentarz