Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły 2023

Ostatnie dni w naszej szkole obfitowały w emocje! 🏐 W dniach 18 i 19 grudnia odbył się niezwykły Mikołajkowy Turniej Siatkówki, którego inicjatywa i perfekcyjna organizacja były dziełem Karola Machonia, Oliwii Dajer oraz Kryspina Wawrzyniaka. 🌟 Całe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez ogromnego zaangażowania naszych uczniów i nauczycieli.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Izie Grzelak, Mai Rembelskiej, Ani Józefowicz, Miłoszowi Garbańskiemu, Magdalenie Fudale, Igorowi Domke oraz Miłoszowi Jujce za nieocenioną pomoc przy organizacji turnieju! Wasze zaangażowanie i determinacja sprawiły, że wszystko przebiegło wzorowo.
Nie możemy zapomnieć o osobie, która trzymała rękę na pulsie podczas gry – sędzi Łucji Sroczyńskiej. Dzięki niej każdy wynik meczu był sprawiedliwy!
Najważniejsze momenty nastąpiły dzisiaj, kiedy to odbyły się emocjonujące rozgrywki finałowe. 🏆 Waleczność, determinacja i sportowa pasja były widoczne na każdym kroku!
🥇 Pierwsze miejsce z dumą zajęła klasa 3a pod wodzą kapitana Karola Machonia. Gratulacje dla Was za wyjątkowy występ i zasłużone zwycięstwo! 🎉
🥈 Drugie miejsce przypadło klasie 3b, którą świetnie reprezentował kapitan Jakub Kornacki. Wasza determinacja była naprawdę niesamowita!
🥉 Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 1e, z kapitanem Antonim Avenariusem. Brawo dla Was za walkę do końca!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i pokazanie, że sport łączy nas wszystkich! 🤝🏐 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałą grę i fair play na boisku. 💪 Niech ta sportowa rywalizacja będzie inspiracją do dalszych działań!
Dziękujemy także wszystkim, którzy przybyli, by dopingować naszych zawodników! 💫 Liczymy na Wasze wsparcie również przy kolejnych wydarzeniach sportowych.

Dodaj komentarz