II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie obchodzi w bieżącym roku Jubileusz 70-lecia swojego powstania. Z tej okazji w dniach 15-16 czerwca br. zostanie zorganizowany VI Zjazd Absolwentów. Liceum w tym czasie odwiedzi wielu znamienitych absolwentów oraz gości z całego świata. Bardzo się cieszymy, iż będziemy mogli ich przyjąć w odnowionym budynku szkoły, w którym całkowicie nowy wygląd zyskały wszystkie korytarze i klatki schodowe. Dzięki tej dużej inwestycji (łączny koszt wyniósł 200 tys. zł) także codzienna praca uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników Liceum będzie przebiegała w przyjemnej atmosferze.

Wczoraj szkołę w nowej odsłonie odwiedził Starosta Kutnowski Daniel Kowalik. Serdecznie zapraszamy absolwentów, rodziców, mieszkańców miasta i powiatu kutnowskiego do odwiedzania Kasprowicza, który zyskał całkiem nowy, niepowtarzalny wygląd.