Kasprowiczowskie otrzęsiny

By poczuć się pełnoprawnym członkiem naszej kasprowiczowskiej rodziny trzeba się trochę natrudzić. Jak nakazuje wieloletnia tradycja, klasy I musiały dziś „wkupić się” w łaski starszych koleżanek i kolegów wykonując liczne zadania. Film prezentujący klasę, quiz wiedzy o szkole, odgadywanie smaków, wykonanie portretu wychowawczyni, rozpoznanie wychowawczyni na zdjęciu z dzieciństwa, skoki w workach, rzuty do kosza, quiz „jaka to melodia” oraz podchody to niektóre z konkurencji, w których rywalizowały między sobą drużyny klas pierwszych. Mimo chłodnego wiatru atmosfera była bardzo gorąca, a rywalizacja zacięta. Pozwoliła ona wyłonić zwycięzcę, a jest nim klasa I A! Serdecznie gratulujemy!!!

Wspólną zabawę zorganizowała klasa II A wraz z wychowawczynią Anną Kmieć-Nogalską, zeszłoroczni zwycięzcy otrzęsin.