Drzwi otwarte w Kasprowiczu

Dnia 22.04.2023 otworzyliśmy gościnne progi naszego liceum dla tegorocznych absolwentów klas ósmych oraz ich rodziców. Licznie przybyli goście mogli się zapoznać z naszą ofertą edukacyjną i zwiedzić szkołę. Uczestniczyli oni także w warsztatach, pokazach, doświadczeniach i konkursach przygotowanych w poszczególnych pracowniach.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również symulacja rozprawy sądowej oraz opowieści Wikingów. W szkole pojawili się też członkowie grupy rekonstrukcyjnej 37 Pułku Piechoty. Uczniowie mogli zobaczyć na żywo używany przez dwudziestowieczne jednostki wojskowe sprzęt i wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z „żołnierzami” ubranymi w mundury wojskowe z XX wieku. Swoją obecnością zaszczycili nas także członkowie grupy La Danse działającej przy Muzeum Regionalnym w Kutnie.

Dziękujemy bardzo miłym gościom. Sprawiliście nam wielką radość swoją obecnością.

A tych, którzy nie mogli odwiedzić szkoły w sobotę, Kasprowicz zaprasza na „otwarte piątki”. W każdy piątek (za wyjątkiem 5 maja) w godzinach 14.00-15.30 będzie można ponownie spotkać się z uczniami naszego liceum.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Drzwi otwartych w Kasprowiczu.

 

Dodaj komentarz