UWAGA !! KONKURS !!

W czasach zmian klimatu i coraz częściej występujących, gwałtownych zjawisk pogodowych Konkurs IMGW „Jedna Planeta” ma na celu w atrakcyjny sposób przekazać, jak obserwować i analizować pogodę oraz przewidzieć to, co może się w niej zdarzyć. To inicjatywa, który bardzo duży nacisk kładzie na edukację  i propagowanie wiedzy o pogodzie oraz klimacie wśród wszystkich mieszkańców naszego kraju.

Uczniowie mogą w nim wygrać atrakcyjne nagrody dla siebie i swojej szkoły.

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy pobrać ( tylko na urządzenie mobilne) bezpłatną aplikację mobilną Meteo IMGW „Prognoza dla Polski” (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.imgw.meteo)

i w zakładce KONKURS wpisać numer RSPO   19425 – naszej szkoły. Kolejny krok, to codzienne wysyłanie prostych raportów pogodowych od 11.03.2022 do 29.03.2022r.

Im więcej osób będzie wysyłać z naszego nr RSPO 19425-  raporty, tym większe szanse na wejście naszej szkoły do 3 etapu, z poziomu którego jest szansa na cenne nagrody dla szkoły i indywidualne dla uczniów.

Udostępnij informacje rodzinie  i znajomym, aby pobrali aplikację i zarejestrowali się naszym RSPO 19425, bo to zwiększa NASZE –  SZKOLE szanse na przejście do drugiego etapu i wygranie nagród !!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz