Dzień Edukacji Narodowej w Kasprowiczu

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 14 października 2021 r. Wzięły w niej udział delegacje wszystkich klas. Święto Edukacji jest okazją do podziękowań i życzeń dla nauczycieli
i pracowników szkoły.

Wyrazy uznania dla pracy nauczycieli i wychowawców przekazali zaproszeni goście Zbigniew Leitgeber – prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie oraz Aneta Domrzał – przewodnicząca Rady Rodziców. Nagrodą Starosty Powiatu Kutnowskiego zostali uhonorowani Anna Adamowska i Grzegorz Stoliński. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele Edyta Rybczyńska, Aneta Borowicz, Dorota Dobiecka – Stańska, Urszula Matusiak, Anna Kmieć – Nogalska, Barbara Rostek – Nowacka, Renata Saramonowicz, Marcin Michalski.

Dyrektor nagrodził również pracowników niepedagogicznych szkoły. W imieniu uczniów złożyła życzenia Justyna Walicka – przewodnicząca Samorządu Szkolnego. Na krótki program artystyczny złożyły się myśli o pracy nauczycieli oraz piosenki zaśpiewane przez Aleksandra Klembalskiego. Prezentację towarzyszącą uroczystości przygotował Mateusz Tomczak. Prowadzili spotkanie Amelia Kubiak i Mateusz Rogoziński.

Uroczystość przygotowały klasy IIIag i IIIbg
z wychowawcami.

KLIKNIJ W DOWOLNE ZDJĘCIE: