Tradycyjnie integracyjnie

Tradycyjnie integracyjnie

Wrzesień zapisał się w kasprowiczowskiej tradycji jako miesiąc powitalny dla nowych członków naszej społeczności,wypełniony licznymi atrakcjami, w tym wyjazdami integracyjnymi. W tym roku wszystkie klasy pierwsze (1a – biologiczno-chemiczna, 1b-prawno-społeczna, 1d-humanistyczna) udały się 16 września do urokliwego gospodarstwa agroturystycznego w Osinach, by w jedynych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody poznać się, porozmawiać i, co najważniejsze, spędzić razem czas. Ten upłynął jednak szybko na kursie strzelania z łuku, zakończonym miniturniejem oraz rozrywkach rozwijających zdolności interpersonalne, których pomysłodawczynią była niezastąpiona Pani pedagog Anna Adamowska.

Pogoda dopisała, więc niedługo potem nastąpił kulminacyjny moment wycieczki, a mianowicie ognisko, a jak ognisko to obowiązkowo wspólny śpiew i taniec… no i oczywiście międzyklasowe rozgrywki sportowe.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji. Z pewnością poczujecie wtedy niesamowity klimat kształtowania się kasprowiczowskich relacji…

KLIKNIJ W DOWOLNE ZDJĘCIE:

Dodaj komentarz