Nowy projekt badawczy w Kasprowiczu

Od wczoraj rozpoczęliśmy realizację nowego projektu pt.„Labbox-biologia doświadczalna i chemia doświadczalna w Kasprowiczu”, w ramach którego zaprosiliśmy uczniów klas ósmych do odkrywania świata biologii i chemii przez eksperymentowanie. Nasze Labboxy, czyli zestawy doświadczalne czekają na odbiór jeszcze jutro i w piątek w godzinach 13.00 – 15.30. Zapraszamy!
Informację o naszym projekcie znajdziecie również w RadioQ FM:

Labboxy są to zestawy doświadczalne z biologii i chemii do samodzielnego wykonania doświadczenia w domu przez ucznia z kompletem bezpiecznych odczynników i sprzętu laboratoryjnego. Eksperymenty są bardzo ciekawe, udowadniamy, że nauka może być przyjemna. Zainteresowanie naszym projektem jest ogromne. Przygotowaliśmy ponad 100 labboxów. Dla młodzieży zostały przewidziane nagrody. Uczniowie i rodzice interesują się także naszą innowacyjną klasę biologiczno-chemiczną z biologią i chemią doświadczalną, która startuje od września. Już teraz otrzymujemy wiele pytań o rekrutację do tej wyjątkowej klasy. Bardzo się cieszymy!

Sponsorem pięknych opakowań do labboxów jest firma DS Smith Polska S.A w Kutnie – dziękujemy!