Konkurs Wiedzy o Wodzie rozstrzygnięty!

Znamy zwycięzców, którzy o wodzie wiedzą prawie wszystko. Konkurs odbył się 22 marca w ramach obchodów Światowego Dnia Wody i sprawdzał wiadomości z chemii, biologii, geografii i fizyki. We wtorek, 26 marca ogłosiliśmy wyniki i nagrodziliśmy uczniów naszej szkoły, którzy uzyskali najwięcej punktów.

Są to:

I miejsce – Julia Dąbrowska kl. 2a

II miejsce – Agata Wiśniewska kl. 2a

III miejsce – Iga Jędrzejczyk kl.1a

Wyróżnienia otrzymali:

Hanna Pisarkiewicz, Tobiasz Krzeszewski, Izabela Grzelak, Zuzanna Kowalczyk, Weronika Kujawska

Nagrody zostały ufundowane przez Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie i zostały wręczone przez Dyrektora Wydziału Panią Magdalenę Marciniak, Pana Tomasza Walczewskiego – członka Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz dyrektora II Liceum Artura Ciurleja. Konkurs przygotowały nauczycielka biologii Anna Kmieć-Nogalska i nauczycielka chemii Aneta Borowicz.