Wespół w Zespół

Kasprowicz zagrał dla WOŚP

24 stycznia 2023r. odbyło się pierwsze wydarzenie 31. Finału WOŚP. Na scenie CTMIT mieliśmy okazję zobaczyć piosenki i skecze Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu grupy „Retroklika” z naszego liceum.

Jak powiedzieli sami artyści z reżyserką spektaklu Alą Sadowską na czele: „To hołd, od małych ludzi dla wielkich artystów. Piosenki Kabaretu Starszych Panów i skecze Kabaretu Dudek w wykonaniu młodzieży, która chce poczuć stary kabaret w inny sposób niż przez szkło telewizora. Widowisko łączące pokolenia dziadków, rodziców i wnuków, w którym nie tylko odświeżymy kultowe skecze i piosenki, ale przede wszystkim zabawimy się słowem i piosenką, która od lat inspiruje kolejne pokolenia. Przeniesiemy się w czasie, pokażemy klimat i humor dawnych lat i podzielimy się kawałkiem sztuki, która nas zafascynowała. No i oczywiście udowodnimy, że „Piosenka jest dobra na wszystko”!

Spektakl ten był jednym z wydarzeń 18. Stacji Kutno. A jego „bis na bis” stał się ważnym punktem 31.Finału WOŚP.

Wystąpili:

Ala Sadowska, Natalia Lewkowicz, Magdalena Kaczmarek, Klaudiusz Miklas, Miłosz Matusiak, Justyna Walicka, Daria Śliwińska, Ola Frankowska, Nina Nowacka.

Reżyseria: Ala Sadowska

Wsparcie techniczne: Jakub Osiński

Koordynator projektu: Barbara Rostek-Nowacka

Zapraszamy do fotorelacji ze spektaklu, który odbył się w ramach 18.Stacji Kutno oraz z wydarzenia 31.Finału WOŚP.

Dodaj komentarz