Turniej siatkówki

IV C znów na podium

W ostatnich trzech dniach Kasprowicz żyl emocjami sportowymi. Odbywający się w liceum Mikołajkowy Turniej Siatkówki przybrał formę rozgrywek nie tylko szkolnych ale i międzynarodowych, bowiem wzięli w nim udział uczniowie I oddziału przygotowawczego z Ukrainy.W sumie zagrało 13 zespołów.

Finał zakończył się wygraną klasy IV C 3:2 w tie-breaku. Drugie miejsce zajęła drużyna ukraińska, trzecie klasa IV A, czwarte III B.

Rozgrywki zorganizowali Jakub Osiński i Jakub Smulczyk. Mecze sedziowała Olga Wyrzykowska.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie, która zachowała swój puchar z poprzedniego roku szkolnego.

Szczególnie gorące brawa należą się naszym koleżankom i kolegom z Ukrainy, którzy wykazali się świetnymi umiejętnościami sportowymi i wolą rywalizacji.