Wycieczka integracyjna klasy 1a

Pierwsze dni w szkole, to dla uczniów klas I stres, poczucie zagubienia, wiele niewiadomych, dlatego klasa 1a 20 i 21 września wyruszyła na biwak integracyjny na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „La Playa” nad jeziorem Białym. Młodzież mogła się lepiej poznać i na moment zapomnieć o codziennym trudzie życia szkolnego. Pedagog szkolny Anna Adamowska i wychowawca Anna Kmieć-Nogalska przeprowadziły warsztaty integracyjne. Było ognisko, dyskoteka „pod gwiazdami”, nocne rozmowy do rana, spacery nad jeziorem, wspólne gotowanie, a także udane grzybobranie. Odbyły się także warsztaty przyrodnicze „Zdjęcie fitosocjologiczne” oraz „Badanie fizykochemiczne wody w jeziorze Białym”. Wiele emocji wywołała nocna wyprawa na sowy. O dokumentację zdjęciową zadbał Pan Marcin Michalski i sama młodzież. Atmosfera w klasie jest cieplejsza i powoli zawiązują się przyjaźnie. Cel osiągnięty!