Warsztaty ewangelizacyjno – teatralne w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Młodzież II LO im. Jana Kasprowicza uczestniczyła w warsztatach ewangelizacyjno – teatralnych w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Gościem specjalnym spotkania był aktor filmowy i teatralny Adam Woronowicz odtwórca roli ks. Jerzego w filmie: Popiełuszko. Wolność jest w nas.

Uczniowie poznali techniki pracy aktora, pracowali nad świadomością własnego ciała, nad koncentracją i pamięcią, kształtowali również umiejętność zaprezentowania się podczas publicznego wystąpienia.

Warsztat przeprowadziła Marta Kosiorek, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Wydarzenie z okazji Ogólnopolskiej Peregrynacji Relikwii bł. Carlo Acutisa zorganizowało Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Łowickiej.

KLIKNIJ W DOWOLNE ZDJĘCIE: