Wieczór autorski Elżbiety Wasińskiej

13 grudnia w sali tarasowej KDK miało miejsce wyjątkowe spotkanie promujące najnowszą książkę Elżbiety Wasińskiej – „Podążając ku przeznaczeniu”.
Spotkanie okraszone zostało programem słowno-muzycznym w wykonaniu uczniów II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie pod kierownictwem Barbary Rostek-Nowackiej. „Podążając ku przeznaczeniu” jest drugą książką autorstwa Elżbiety Wasińskiej. W 2016 roku autorka wydała „Niecierpliwość duszy”, tomik zawierający poezję i kilka krótkich opowiadań.
Przygotowując właśnie wydaną powieść autorka wyrusza w nieznaną podróż… podróż ku przeszłości. Pokazując niewielki ułamek z życia swoich rodziców sięga do historii, która się wydarzyła w 1948 roku. Inspiracją do napisania książki stały się między innymi listy, które po śmierci rodziców trafiły w jej ręce. Listy pisane do jej mamy przepełniała wielka miłość… Miłość, która towarzyszyła jej rodzicom przez całe wspólnie spędzone życie.

„Podążając ku przeznaczeniu” to prawdziwa historia moich Rodziców, opisująca zaledwie 79 dni, historia opowiadana ustami Mamy, o wielkiej, jedynej i odwzajemnionej miłości do człowieka, który spędził z nią całe swoje życie – mówi autorka powieści.

Książka została wydana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie, przy współfinansowaniu ze środków Miasta Kutno.

KLIKNIJ W DOWOLNE ZDJĘCIE:

Dodaj komentarz