Ekscytujące rozgrywki w Kasprowiczu!

💜 1 grudnia odbył się niesamowity turniej z League of Legends! Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami tak ekscytujących rozgrywek, które przyciągnęły wielu pasjonatów gier. 🥇

Serdeczne gratulacje dla drużyny „Armia Piłsudskiego” za zdobycie pierwszego miejsca! Wasza determinacja i umiejętności strategiczne porwały wszystkich widzów. 🥈 Nie możemy zapomnieć o drużynie „Pay 2 Win”, która zasłużenie zajęła drugie miejsce. Wasza rozgrywka była niesamowicie emocjonująca! 🥉 Gratulujemy również drużynie „Zimne Dranie” za zajęcie trzeciego miejsca. Świetna walka! Na koniec, chcielibyśmy podziękować także drużynie „FC Ulani” za udział w turnieju.

Wasza postawa na polu bitwy była godna podziwu! Organizatorzy, Kryspin Wawrzyniak i Karol Machoń, zasługują na ogromne brawa za zorganizowanie tak udanego wydarzenia.

Również niezaprzeczalny wkład w sukces turnieju miał nauczyciel odpowiedzialny za opiekę – Piotr Kondracki. Dzięki waszej pracy i zaangażowaniu, turniej był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników i widzów. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju oraz organizatorom za wspaniałe wydarzenie! Nie możemy się doczekać kolejnych emocjonujących rozgrywek!

Dodaj komentarz